Cześć, jestem Łukasz. Na tej stronie w kilku słowach opiszę Ci swoją osobę oraz hobby, jakim jest ukazywanie piękna chwili.

Od kilku lat podziwiam dzieła fotografów ze Świata, czerpiąc wiedzę na podstawie obserwacji. Staram się analizować zdjęcia pod względem technicznym oraz artystycznym, czerpiąc unikatowe wzorce.

W 2018 roku postanowiłem spróbować swoich sił w fotografii. Moją pierwszą inwestycją był „(nie)profesjonalny” aparat – Nikon D5600. Z biegiem czasu, okazało się, że potrzebuję sprzętu, który pozwoli mi na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Postawiłem na sprawdzonego przez wielu profesjonalistów Nikona D750.

Dotychczas udało mi się z powodzeniem zrealizować kilka sesji zdjęciowych, przy których otrzymałem potwierdzenie, że to właśnie fotografia sprawia mi dużo przyjemności. Emocje, niepowtarzalne chwile i wspaniali ludzie stali się dla mnie największym motywatorem, który nieustannie napędza mnie do dalszego działania.

Chęć bycia najlepszym w swoim fachu wymaga ode mnie wielu poświęceń, w tym czasu i pieniędzy. Jednakże, hobbystyczne podejście do profesji pozwala mi na szybszy i łatwiejszy rozwój.

Od początku mojej przygody jestem związany z firmą Nikon. Wybór firmy nie był przypadkowy. Jednym z powodów było wsparcie ze strony Nikona oraz możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych fotografów. Ostatnio miałem przyjemność uczestniczenia w „Warsztatach fotograficznych dla fotografów ślubnych”, dzięki któremu zaznajomiłem się z tajnikami fotoreportażu ślubnego.